Description
Specifications:
| Brand | Collars |
| MPN | MSP-8-SS (10) |
| Material | Stainless Steel |
| ID - Inner Diameter | 8mm |
| OD - Outer Diameter | 18mm |
| Width | 9mm |
| Style | Double Split |
| Weight (kg) | 0.01 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
