Continental Timing Belt- HTD2600- 8MCXP30
Continental Type: Timing Belt SKU: HTD2600-8MCXP30 MPN: HTD2600-8MCXP30
Specifications:
Brand Continental
MPN HTD8260030CXP
Width 30mm
Length 2600mm
Pitch 8mm