Continental Timing Belt- STD1800- S8M20
Continental Type: Timing Belt SKU: STD1800-S8M20 MPN: STD1800-S8M20
Specifications:
Brand Continental
MPN STD1800820
Width 20mm
Length 1800mm
Pitch 8mm