Disc Spring- DS- 15X6.2X0.5
DISC Type: Disc Spring SKU: DS-15X6.2X0.5 MPN: DS-15X6.2X0.5
Specifications:
Brand DISC
MPN DS156205
Material Steel
ID - Inner Diameter 6.2mm
OD - Outer Diameter 15mm
Thickness 0.5mm