Disc Spring- DS- 28X12.2X1
DISC Type: Disc Spring SKU: DS-28X12.2X1 MPN: DS-28X12.2X1
Specifications:
Brand DISC
MPN DS281221
Material Steel
ID - Inner Diameter 12.2mm
OD - Outer Diameter 28mm
Thickness 1mm