Disc Spring- DS- 35.5X18.3X2
DISC Type: Disc Spring SKU: DS-35.5X18.3X2 MPN: DS-35.5X18.3X2
Specifications:
Brand DISC
MPN DS3551832
Material Steel
ID - Inner Diameter 18.3mm
OD - Outer Diameter 35.5mm
Thickness 2mm