Disc Spring- DS- 60X30.5X2.75
DISC Type: Disc Spring SKU: DS-60X30.5X2.75 MPN: DS-60X30.5X2.75
Specifications:
Brand DISC
MPN DS60305275
Material Steel
ID - Inner Diameter 30.5mm
OD - Outer Diameter 60mm
Thickness 2.75mm