Description
Specifications:
| Brand | FAG |
| MPN | NU420-XL-M1-F1-C4 |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 100mm |
| OD - Outer Diameter | 250mm |
| Width | 58mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Weight (kg) | 15.8 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
