Description
Specifications:
| Brand | FAG |
| MPN | 6301-Z |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 12mm |
| OD - Outer Diameter | 37mm |
| Width | 12mm |
| Seals / Shields | 1 Metal Shield |
| Weight (kg) | 0.132 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
