Description
Specifications:
| Brand | FAG |
| MPN | 21322 EM |
| ID - Inner Diameter | 110mm |
| OD - Outer Diameter | 240mm |
| Width | 50mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Bore Type | Tapered |
| Weight (kg) | 11.1 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
