Description
Specifications:
| Brand | FAG |
| MPN | 22338-K-MB |
| ID - Inner Diameter | 190mm |
| OD - Outer Diameter | 400mm |
| Width | 132mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Bore Type | Tapered |
| Weight (kg) | 76.135 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
