GAMET Taper Roller Bearing- 181115/181180AXH
GAMET Type: Taper Roller Bearing SKU: 181115/181180AXH MPN: 181115/181180AXH
Specifications:
Brand GAMET
MPN 181115-181180AXH
ID - Inner Diameter 115mm
OD - Outer Diameter 190.5mm
Width 50mm