GLACIER Wrapped Bush- MB16- 25DU
GLACIER Type: Wrapped Bush SKU: MB16-25DU MPN: MB16-25DU
Specifications:
Brand GLACIER
MPN MB16-25DU
ID - Inner Diameter 16mm
OD - Outer Diameter 18mm
Width 25mm