Description
Specifications:
| Brand | GLACIER |
| MPN | MB16-25DU |
| ID - Inner Diameter | 16mm |
| OD - Outer Diameter | 18mm |
| Width | 25mm |
| Liner | PTFE |
| Style | Plain |
| Weight (kg) | 0.0101 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
Specifications:
| Brand | GLACIER |
| MPN | MB16-25DU |
| ID - Inner Diameter | 16mm |
| OD - Outer Diameter | 18mm |
| Width | 25mm |
| Liner | PTFE |
| Style | Plain |
| Weight (kg) | 0.0101 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.