Description
Specifications:
| Brand | HMEC |
| MPN | 51107- |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 35mm |
| OD - Outer Diameter | 52mm |
| Width | 12mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Weight (kg) | 0.08 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
