Description
Specifications:
| Brand | IKO |
| MPN | NAST17 |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 17mm |
| OD - Outer Diameter | 40mm |
| Width | 15.8mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Crowned / Parallel | Parallel |
| Weight (kg) | 0.109 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
