IKO Crossed Roller Bearing-CRBHV-11020AUUC1
IKO Type: Crossed Roller Bearing SKU: CRBHV-11020AUUC1 MPN: CRBHV-11020AUUC1
Specifications:
Brand IKO
MPN CRBHV11020AUUC1
Material Steel
ID - Inner Diameter 110mm
OD - Outer Diameter 160mm
Width 20mm