Description
Specifications:
| Brand | IKO |
| MPN | CRBHV5013AUUT1 |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 50mm |
| OD - Outer Diameter | 80mm |
| Width | 13mm |
| Seals / Shields | 2 Rubber Seals |
| Weight (kg) | 0.29 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
