IKO Inner Ring-IR-14015535
IKO Type: Inner Ring SKU: IR-14015535 MPN: IR-14015535
Specifications:
Brand IKO
MPN LRT14015535
Material Steel
ID - Inner Diameter 140mm
OD - Outer Diameter 155mm
Width 35mm