IKO Inner Ring-IR-18019545
IKO Type: Inner Ring SKU: IR-18019545 MPN: IR-18019545
Specifications:
Brand IKO
MPN LRT18019545
Material Steel
ID - Inner Diameter 180mm
OD - Outer Diameter 195mm
Width 45mm