INA Cam Rollers - NUTR - 50110
INA Type: Cam Rollers SKU: NUTR-50110 MPN: NUTR-50110
Specifications:
Brand INA
MPN NUTR50110-A
Material Steel
ID - Inner Diameter 50mm
OD - Outer Diameter 110mm
Width 32mm