INA Inner Ring-IR-354220.5
INA Type: Inner Ring SKU: IR-354220.5 MPN: IR-354220.5
Specifications:
Brand INA
MPN IR35X42X20.5-XL
Material Steel
ID - Inner Diameter 35mm
OD - Outer Diameter 42mm
Width 20.5mm