INA Plain Linear Bushing Unit - PAGBAO - 20PPAS
INA Type: Plain Linear Bushing Unit SKU: PAGBAO-20PPAS MPN: PAGBAO-20PPAS
Specifications:
Brand INA
MPN PAGBAO20-PP-AS
ID - Inner Diameter 20mm
OD - Outer Diameter 60mm
Length 45mm