Description
Specifications:
| Brand | INA |
| MPN | ZM30 |
| Mounting torque set screw [M A] | 5 Nm |
| Mounting torque reference [M AL] | 32 Nm |
| Breakawag [M L] | 70 Nm |
| Thread Size | M30 x 1.5 |
| Thread Direction | Right Hand |
| Weight (kg) | 0.078 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
