INA Seal - DRS - 75185
INA Type: Seal SKU: DRS-75185 MPN: DRS-75185
Specifications:
Brand INA
MPN DRS75185
ID - Inner Diameter 135mm
OD - Outer Diameter 185mm
Thickness 36mm