INA Spherical Plain Bearing-GE-30ES-2RS
INA Type: Spherical Plain Bearing SKU: GE-30ES-2RS MPN: GE-30ES-2RS
Specifications:
Brand INA
MPN GE30-DO-2RS
Material Steel/Steel
ID - Inner Diameter 30mm
OD - Outer Diameter 47mm
BW - Width Of Ball 22mm
HW - Width Of Outer 18mm