INA Spherical Plain Bearing-GE-35ES-2RS
INA Type: Spherical Plain Bearing SKU: GE-35ES-2RS MPN: GE-35ES-2RS
Specifications:
Brand INA
MPN GE35-DO-2RS
Material Steel/Steel
ID - Inner Diameter 35mm
OD - Outer Diameter 55mm
BW - Width Of Ball 25mm
HW - Width Of Outer 20mm