Description
Specifications:
| Brand | INA |
| MPN | WS81140 |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 200mm |
| OD - Outer Diameter | 247mm |
| Width | 11mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Weight (kg) | 1.51 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
