Description
Specifications:
| Brand | JNS |
| MPN | NAST45ZZ |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 45mm |
| OD - Outer Diameter | 85mm |
| Width | 26mm |
| Seals / Shields | Shielded |
| Crowned / Parallel | Crowned |
| Weight (kg) | 0.76 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
