JNS Cam Rollers - STO - 45ZZDZ
JNS Type: Cam Rollers SKU: STO-45ZZDZ MPN: STO-45ZZDZ
Specifications:
Brand JNS
MPN NAST45ZZ
Material Steel
ID - Inner Diameter 45mm
OD - Outer Diameter 85mm
Width 26mm