Description
Specifications:
| Brand | KBS |
| MPN | KH0824 |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 8mm |
| OD - Outer Diameter | 15mm |
| Length | 24mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Weight (kg) | 0.012 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
