KBS Linear Ball Bushing Adjustable Type - LME - 60UUAJ
KBS Type: Linear Ball Bushing SKU: LME-60UUAJ MPN: LME-60UUAJ
Specifications:
Brand KBS
MPN LME60UUAJ
Material Steel
ID - Inner Diameter 60mm
OD - Outer Diameter 90mm
Length 125mm