Description
Specifications:
| Brand | KOYO |
| MPN | 23064 R.MB.W33 |
| ID - Inner Diameter | 320mm |
| OD - Outer Diameter | 480mm |
| Width | 121mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Bore Type | Parallel |
| Weight (kg) | 80.1 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
