LDK End Cap - 25P - BLACK
LDK Type: End Cap SKU: 25P-BLACK MPN: 25P-BLACK
Specifications:
Brand LDK
MPN CC205 Black
Material Thermoplastic
ID - Inner Diameter 25mm
OD - Outer Diameter 42.5mm
Width 23mm