Description
Specifications:
| Brand | LDK |
| MPN | CC205 Black |
| Material | Thermoplastic |
| ID - Inner Diameter | 25mm |
| OD - Outer Diameter | 42.5mm |
| Width | 23mm |
| Locking Method | Push Fit |
| Weight (kg) | 0.01 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
