LDK Locating Ring - FRM130/15.5
LDK Type: Locating Ring SKU: FRM130/15.5 MPN: FRM130/15.5
Specifications:
Brand LDK
MPN FR130/15.5
ID - Inner Diameter 122mm
OD - Outer Diameter 130mm
Width 15.5mm