Description
Specifications:
| Brand | LDK |
| MPN | SB203 |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 17mm |
| OD - Outer Diameter | 40mm |
| Width | 27.38mm |
| Seals / Shields | Sealed |
| Locking Method | Set Screw |
| Weight (kg) | 0.07 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
