McGill Cam Rollers - NATR - 20PP
McGill Type: Cam Rollers SKU: NATR-20PP MPN: NATR-20PP
Specifications:
Brand McGill
MPN MCYRR 20 S
Material Steel
ID - Inner Diameter 20mm
OD - Outer Diameter 47mm
Width 25mm