McGill Cam Rollers - NATR - 35PP
McGill Type: Cam Rollers SKU: NATR-35PP MPN: NATR-35PP
Specifications:
Brand McGill
MPN MCYRR 35 S
Material Steel
ID - Inner Diameter 35mm
OD - Outer Diameter 72mm
Width 29mm