McGill Cam Rollers - NATV - 10PPX
McGill Type: Cam Rollers SKU: NATV-10PPX MPN: NATV-10PPX
Specifications:
Brand McGill
MPN MCYR 10 SX
Material Steel
ID - Inner Diameter 10mm
OD - Outer Diameter 30mm
Width 15mm