McGill Cam Rollers - NATV - 15PPX
McGill Type: Cam Rollers SKU: NATV-15PPX MPN: NATV-15PPX
Specifications:
Brand McGill
MPN MCYR 15 SX
Material Steel
ID - Inner Diameter 15mm
OD - Outer Diameter 35mm
Width 19mm