Description
Specifications:
| Brand | MSC |
| MPN | 22217CCKW33 |
| ID - Inner Diameter | 85mm |
| OD - Outer Diameter | 150mm |
| Width | 36mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Bore Type | Tapered |
| Weight (kg) | 2.65 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
