Description
Specifications:
| Brand | MSC |
| MPN | 22309 CCW33 C3MSC SIN. |
| ID - Inner Diameter | 45mm |
| OD - Outer Diameter | 100mm |
| Width | 36mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Bore Type | Parallel |
| Weight (kg) | 1.36 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
