Description
Specifications:
| Brand | MSC |
| MPN | 22314 CCKW33 C0MSC SIN. |
| ID - Inner Diameter | 70mm |
| OD - Outer Diameter | 150mm |
| Width | 51mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Bore Type | Tapered |
| Weight (kg) | 4.21 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
