Description
Specifications:
| Brand | MSC |
| MPN | 22317 CCKW33 C0MSC SIN. |
| ID - Inner Diameter | 85mm |
| OD - Outer Diameter | 180mm |
| Width | 60mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Bore Type | Tapered |
| Weight (kg) | 7.06 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
