Description
Specifications:
| Brand | MSC |
| MPN | 22324 CCKW33 C0MSC SIN. |
| ID - Inner Diameter | 120mm |
| OD - Outer Diameter | 260mm |
| Width | 86mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Bore Type | Tapered |
| Weight (kg) | 22.5 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
