Description
Specifications:
| Brand | Nachi |
| MPN | 2212 |
| ID - Inner Diameter | 60mm |
| OD - Outer Diameter | 110mm |
| Width | 28mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Bore Type | Parallel |
| Weight (kg) | 1.43 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
