Description
Specifications:
| Brand | NB |
| MPN | KBS50UU-OP-LOH |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 50mm |
| OD - Outer Diameter | 75mm |
| Length | 100mm |
| Seals / Shields | 2 Rubber Seals |
| Weight (kg) | 1.26 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
