NB Linear Ball Bushing-KBS-50UUOP-LOH
NB Type: Linear Ball Bushing SKU: KBS-50UUOP-LOH MPN: KBS-50UUOP-LOH
Specifications:
Brand NB
MPN KBS50UU-OP-LOH
Material Steel
ID - Inner Diameter 50mm
OD - Outer Diameter 75mm
Length 100mm