Description
Specifications:
| Brand | NB |
| MPN | TK16 |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 16mm |
| OD - Outer Diameter | 26mm |
| Length | 36mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Weight (kg) | 0.07 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
