NB Linear Ball Bushing Adjustable Type-LBE-60UUAJ
NB Type: Linear Ball Bushing SKU: LBE-60UUAJ MPN: LBE-60UUAJ
Specifications:
Brand NB
MPN KB60GUU-AJ
Material Steel
ID - Inner Diameter 60mm
OD - Outer Diameter 90mm
Length 125mm