Description
Specifications:
| Brand | NB |
| MPN | KB60GUU-AJ |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 60mm |
| OD - Outer Diameter | 90mm |
| Length | 125mm |
| Seals / Shields | 2 Rubber Seals |
| Weight (kg) | 2.17 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
