Description
Specifications:
| Brand | NB |
| MPN | KB30UU |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 30mm |
| OD - Outer Diameter | 47mm |
| Length | 68mm |
| Seals / Shields | 2 Rubber Seals |
| Weight (kg) | 0.36 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
