Description
Specifications:
| Brand | NSK |
| MPN | NJ319ECJC3 |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 95mm |
| OD - Outer Diameter | 200mm |
| Width | 45mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Weight (kg) | 7.09 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
