Description
Specifications:
| Brand | NSK |
| MPN | 21312 EA E4 C3 |
| ID - Inner Diameter | 60mm |
| OD - Outer Diameter | 130mm |
| Width | 31mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Bore Type | Parallel |
| Weight (kg) | 1.93 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
